Aksident në aksin Memaliaj-Mallakastër, italiani humb kontrollin, makina kthehet përmbys në rrugë! E kishte marrë me qira

Një aksident automobilistik është regjistruar ditën e sotme në aksin Memaliaj-Mallakastër. Një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me karaxhatën metalike të rrugës.

Ngjarja ka ne vendin e quajtur Mogila, gati 4 km nga qyteti i Memaliajt kur një automjet i marrë me qira nga një shtetas italian, ka dalë nga rruga pasi shoferi humbi kontrollin e mjetit. Siç shihet edhe nga fotot që ka siguruar Report Tv makina është kthyer përmbysur.

Drejtuesi i mjetit, ka pësuar lëndime dhe është transportuar menjëherë në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e saj.

1656491704_WhatsAppImage20220629at10.19.50AM1.jpeg

1656491223_WhatsAppImage20220629at10.19.50AM.jpeg

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e forcon rolin e Shqipërisë zhvillimi në Tiranë i samitit për Ukrainën?×

Lajmi i fundit

Durrës/ 39-vjeçari kapet me 9670 euro dhe 3345 paund të padeklaruara, po ikte drejt Italisë! Vihet nën hetim

Durrës/ 39-vjeçari kapet me 9670 euro dhe 3345 paund të padeklaruara, po ikte drejt Italisë! Vihet nën hetim