Aksident në autostradë, përplaset për vdekje një kalimtare

Aksident në autostradë, përplaset për vdekje një kalimtare

Një kalimtare e moshës rreth 35-40 vjeçe është përplasur për vdekje. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës ‪19:40 në autostradën Tiranë-Durrës.

Sipas policisë një makinë me drejtues një person me inicialet D.B. përplasi për vdekje kalimtaren, e cila akoma nuk është identifikuar.

Nga të dhënat e para dhe dëshmia e shoferit të makinës që është ndaluar dyshohet se kalimtarja i ka prerë rrugën automjetit që po lëvizte nga Tirana në drejtim të Durrësit.

Policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit duke vijuar më tej me procedurat hetimore.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal nuk e dija që gjerat mund të shkonin kështu

Lorenci i kërkon ndjesë Keisit: Më fal nuk e dija që gjerat mund të shkonin kështu