Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, dy makina bëhen copash

Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës, ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën.

Nga fotot e ardhura në redaksinë e Report Tv, dallohet se makinat janë dëmtuar në pjesën e përparme të tyre. Si pasojë e aksidentit autostrada ka qenë e bllokuar për disa minuta.

Nuk dihet nëse ka pasur të lënduar, por deri në këto momente raportohet vetëm për dëme materiale.

/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Gjykata Kushtetuese do e shkarkojë presidentin Meta ?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rritje drastike e numrit të viktimave nga COVID në vend! 10 humbje jete në 24 orët e fundit dhe 435 raste të reja