Aksident në autostradën Vlorë-Fier, përplasen dy makina! Nuk ka të lënduar (VIDEO)

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në autostradën Vlorë-Fier, ku për fat të mirë nuk ka patur personat të lënduar. Në aksident u përfshinë dy automjete, një tip "Toyota" me targa AA124RX dhe një mjet tip "Lifan" me targa AB010AV.

Sikurse mund të shihet edhe nga video, përplasja ka qenë mjaft e fortë, ku njëri nga automjete ka pësuar dëmtime të shumta, por fatmirësisht drejtuesi nuk ka pësuar dëmtime. Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërsa policia ka nisur hetimet.

J.SH./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Me 2 mina me telekomandë në çantë, gati për t'i shitur, bie në prangat e policisë 38-vjeçari durrsak në Lezhë! Arrestimi pas 3 javë hetimesh