Aksident në autrostradën Tiranë-Durrës, betonierja përplas disa makina, një i plagosur në gjendje të rëndë

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës.

Mësohet se një betoniere e cila kreu manovra të pa-kontrolluara në autostradë, ka përplasur disa makina dhe për pasojë është dëmtuar një person i cili ndodhet në gjendje të rëndë.

Ndërkohë grupi hetimor është në vendngjarje për të sqaruar rrethanat e aksidentit në autostradë.

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Gogu-opozitës: Zbatuan urdhrin e atij mbi ballkon! Njësiti guerril bëri atentat në Kuvend! Ora e drejtësisë për të paprekshmit ka ardhur

Gogu-opozitës: Zbatuan urdhrin e atij mbi ballkon! Njësiti guerril bëri atentat në Kuvend! Ora e drejtësisë për të paprekshmit ka ardhur