Aksident në Bulqizë, 19-vjeçari me motor humb kontrollin dhe del nga rruga! Niset për mjekim drejt Traumës

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Bulqizë-Fushë-Bulqizë ku ka mbetur i plagosur një 19-vjeçar.

Ergis Koka sipas policisë duke drejtuar motorin e tij ka dalë nga rruga në zonën Ura e re-Kodra e Danit dhe për pasojë ka mbetur i plagosur.

I riu është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranës.

‘Rreth orës 14.15, në aksin rrugor Bulqizë-Fushë Bulqizë, shtetasi E.K., 19 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij, dyshohet se ka humbur kontrollin dhe motomjeti ka dalë nga rruga. Si pasojë ka mbetur i lënduar drejtuesi i motomjetit i cili po transportohet për ndihmë mjekësore në spital. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.’- njofton policia.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Shqipëria dënon ashpër sulmin e Iranit ndaj Izraelit, Ministri Hasani: Kërcënim i rëndë për sigurinë në Lindjen e Mesme

Shqipëria dënon ashpër sulmin e Iranit ndaj Izraelit, Ministri Hasani: Kërcënim i rëndë për sigurinë në Lindjen e Mesme