Aksident në Burrel, i riu përplas për vdekje me makinë kalimtarin

Foto ilustruese

Një person ndërroi jetë mbrëmjen e djeshme si pasojë e një aksidenti në Burrel.

Sipas policisë ka qenë ora rreth 21:50 kur 29-vjeçari me inicialet A.D. duke drejtuar automjetin e tij ka aksidentuar kalimtarin me iniciale D.D. i cili ndërroi jetë nga përplasja fatale.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar pas ngjarjes dhe ndodhet ne Komisariat për veprime të mëtejshme.

d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

I mbijetuar i Holokaustit, kush është arkitekti i shquar hebre që u rikthye në Shqipëri dhe ndërtoi falas memorialin në Tiranë