Aksident në dalje të Lezhës, plagosen rëndë dy qytetarë! Shoqërohet në polici drejtuesi i njërit prej mjeteve

Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Lezhë-Mamurras, në afërsi të rrugës së Shengjinit. Mjeti tip "Range Rover" me drejtues shtetasin K.S., është përplasur me mjetin me drejtuese shtetasen E.Gj., dhe pasagjere D.Gj..

Si pasojë e përplasjes kanë marrë dëmtime dhe janë dërguar në spitalin Rajonal Lezhë dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i  mjetit  shtetasi K.S., është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lezhë, për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Liderët e Ballkanit Perëndimor mblidhen në Bruksel