Aksident në Elbasan, makina përplaset me motorin, dy të plagosur (VIDEO)

ELBASAN- Një aksident rrugor ka ndodhur në qendër të Elbasanit, ku një makinë është përplasur me një motor. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Report Tv sjell pamje nga vendi i ngjarjes, ku motori shihet i shtrirë në rrugë, ndërsa ka mbërritur dhe ambulanca. Burime bëjnë me dije se të plagosurit janë dërguar në spitalin e Elbasanit dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

Braçe: Të kushtëzojmë çdo aktivitet me vaksinim të detyruar! Në Kuvend ka deputetë të pavaksinuar