Aksident në Fier, makina përplaset me motorin e policisë, plagoset efektivi

Një efektiv i policisë rrugore është plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur paraditen e sotme në Fier.

Aksidenti ka ndodhur në orën 11:00 në vendin e quajtur ‘Qafa e Koshovicës’, ku automjeti tip ‘Ford’ me drejtues R. S. është përplasur me motomjetin e policisë, me drejtues K.P, punonjës i policisë rrugore në Fier.

Si pasojë e aksidentit është dhe për pasojë është dëmtuar shtetasi K. P., i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

1686390836_WhatsAppImage20230610at11.53.07.jpeg

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Emërime nepotike në Bashkinë e Kavajës, Finsik Qosja punëson djalin e tezes, dhëndrin, krushkën në poste kyçe

Emërime nepotike në Bashkinë e Kavajës, Finsik Qosja punëson djalin e tezes, dhëndrin, krushkën në poste kyçe