Aksident në Korçë, humb jetën drejtuesi i motorit

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mesditën e së premtes në qytetin e Korçës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Podgorie, ku ka humbur jetën drejtuesi i motorit. Viktima është rreth 50-vjeç i identifikuar si Gëzim Koro nga Sheqerasi dhe po udhëtonte me një motor pa targa.

Dyshohet se drejtuesi ka humbur kontrollin, duke u rrëzuar në rrugë ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Foto nga vendi i ngjarjes


Lajmi kryesor:

Përgjaken rrugët/ Dy aksidente në Korçë dhe Milot: 1 viktimë dhe 5 të plagosur


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë të domosdoshme listat e hapura?×

Lajmi i fundit

John

Kur “Zëri i Popullit” ‘kryqëzonte’ kryeredaktorin: Pse e pranove në shtëpi, djalin tënd dhe nusen e tij, vajzën e armikut, Feçor Shehu?