Aksident në Kuçovë, vinçi i pret rrugën Golfit 6, një e plagosur

Një aksident ka ndodhur sot në hyrje të qytetit të Kuçovës,në vendin e quajtur "Meteor".

Një vinç, në përpjekje për tu kthyer,i ka prerë rrugën një automjeti tip Golf 6,ku udhëtonin dy vajza. Si pasojë e aksidentit, është dëmtuar në nofull pasagjerja e makinës, ndërkohë që dy drejtuesit e të dy mjeteve nuk kanë pësuar lëndime.

E dëmtuara është transportuar drejt Spitalit Rajonal Berat, ku po merr mjekim dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Në vendngjarje kanë shkuar forcat të policisë rrugore, që po kryejnë edhe kqyrjen e vendit të aksidentit, për të konkluduar në shkaqet dhe dinamikën e tij.

M.Q./E.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ka qenë Vettingu i gjyqtarëve e prokurorëve proces i besueshëm?×

Lajmi i fundit

 'Firo' te Kukësi, kapiteni largohet pas katër sezonesh: Ishte nder për mua

 'Firo' te Kukësi, kapiteni largohet pas katër sezonesh: Ishte nder për mua