Aksident në Pogradec/ Makina përplas 54-vjeçarin! Këmbësori përfundon në reanimacion!

Aksident në Pogradec/ Makina përplas 54-vjeçarin! Këmbësori përfundon në reanimacion!

Foto ilustruese

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Volorekë të Pogradecit.

Mësohet se një person me inicialet B.M., teksa drejtonte automjetin tip 'Benz', ka humbur kontrollin duke përplasur këmbësorin 54-vjeçar me inicialet A.D..

Report Tv mëson se ky i fundit është dërguar menjëherë në spital pas aksidentit, ndërsa aktualisht ndodhet në reanimacion.

Sakaq, burme për Report Tv bëjnë me dije se drejtuesi i mjetit është shoqruar në komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.

Policia ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ernisa ceco: 01/04/2022 14:56

    Ne radh te par se ka bm autori qe e aksidentoj po esht bc besmir ceco dhe besmiri kur ka shtypur dy ai tjetri pse nuk u demtua shum e ky a d ne gjendje te rend mos ket merak drejtesia se do ver me lart e ta shohim sa vertet esht kjo ngjarje se burri im po rri kot burg me la dy femij rrugeve

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

BE: Marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë për targat nuk ka afate kohore

BE: Marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë për targat nuk ka afate kohore