Aksident në rrugën e ‘Kombit’, furgoni përplaset 'kokë më kokë' me makinën, plagoset shoferja dhe pasagjerja

Një përplasje e fortë ka ndodhur mes dy automjeteve para pak minutave në aksin rrugor Milot-Rubik, ku për pasojë shoferja dhe pasagjerja e një autoveture kanë mbetur të plagosura.

Një furgon dhe një autoveturë kanë përplasur kokë më kokë, ndërsa gjendja e të dëmtuarve ende nuk bëhet me dije.

Policia e mbërritur në vendngjarje po kryen ekspertizën, ndërsa sipas burimeve paraprake mendohet se shkak ka qenë mos zbatimi i rregullave të qarkullimit rrugor.

 

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Përfundon kampionati i minifutbollit shqiptar te fushat e ‘Ali Demit’, ndahen 3 çmime