Aksident në rrugën Sarandë-Delvinë, automjeti del nga rruga dhe përmbyset! Plagoset drejtuesi 23 vjeçar

Aksident në rrugën Sarandë-Delvinë, automjeti del nga rruga dhe përmbyset! Plagoset drejtuesi 23 vjeçar

Foto nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Sarandë-Delvinë në vendin e quajtur “Ish-Pularia” në afërsi të fshatit Shijan.

Një automjet tip “Hyundai” ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi 23 vjeçar, D.Sinaj i cili është transportuar në spital ku po merr ndihmën mjekësore jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave të rastit.

B.V/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Zbardhet dëshmia e gruas së Pëllumb Metës: Çdo gjë që thoshte ai bëhej, ndryshe të dhunonte

Zbardhet dëshmia e gruas së Pëllumb Metës: Çdo gjë që thoshte ai bëhej, ndryshe të dhunonte