‘Golf’-i përplaset me ‘Benz’-in në Bllok, përfundon në murin e ambasadës ruse (FOTO)

‘Golf’-i përplaset me ‘Benz’-in në Bllok, përfundon në murin e ambasadës ruse (FOTO)

Foto nga vendi i ngjarjes

TIRANE-Një aksident është shënuar në orët e para të ditës së sotme në kryeqytet, por fatmirësisht pa pasoja të rënda.

Aksidenti ka ndodhur në hyrje të Bllokut, pranë urës së Lanës. Dy makina, një ‘Golf’ me targa AA701 HJ dhe një ‘Benz’ me targa AA522TD janë përplasur.

Nga përplasja e fortë, njëra prej makinave ka përfunduar në murin e ambasadës ruse në Tiranë.

Fatmirësisht drejtuesit e dy automjeteve nuk kanë pësuar lëndime të rënda.

Ora 09:35
Aksident në Tiranë/ ‘Golf’-i përplaset me ‘Benz’-in te Ambasada Ruse (FOTO)
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Fitorja e parë si kampione bote, Argjentina shkëlqen në 'Monumental'! Messi kap 800 gola

VIDEO/ Fitorja e parë si kampione bote, Argjentina shkëlqen në 'Monumental'! Messi kap 800 gola