Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësoren! 55-vjeçarja dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Foto ilustruese

Një 32-vjeçar me iniciale D.H, është arrestuar në Tiranë, pasi ka përplasur një këmbësore.

 Policia njofton se në bulevardin ‘Zhan Dark”, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka përplasur këmbësoren, shtetasen V. Sh., 55 vjeç, e cila ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetsore.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

SHBA përdor diplomacinë dhe 'qetëson' Francën, negociojnë për paktin Aukus