Aksident në Vlorë, makina përplas biçikletën! 60-vjeçari në gjendje të rëndë (VIDEO)

Një aksident me pasojë plagosjen e një 60-vjeçari ka ndodhur paraditen e sotme në hyrje të tregut të Orizit në qytetin e Vlorës.

Ai po lëvizte me biçikletë kur u përplas nga 19-vjeçari, i cili po drejtonte një automjet tip 'Toyota' me targat AA890HC. 60-vjeçari është dërguar me urgjencë në spitalin e Vlorës ku është në gjendje të rëndë për jetën.

"Më datë 23.05.2022, rreth orës  08:40, në lagjen “Lef Sallata”, Vlorë, shtetasi G. J.,  19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip "Toyota", ka aksidentuar çiklistin shtetasin J. K., 63 vjeç,  i cili ndodhet në Spitalin Rajonale Vlorë, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit", njofton policia.

Në përditësim...

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

Komiteti Olimpik Ndërkombëtar: Atletët rusë dhe bjellorusë do jenë pjesë e 'Paris 2024'

Komiteti Olimpik Ndërkombëtar: Atletët rusë dhe bjellorusë do jenë pjesë e 'Paris 2024'