Aksident në Vlorë, përplasen dy automjete, përfundojnë jashtë rruge (VIDEO)

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në Vlorë, ku fatmirësisht nuk kanë mbetur persona të lënduar.

Aksidenti është regjistruar në rrugën e lumit të Vlorës, pranë fshatit Drashovicë, ku dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Si pasojë e përplasjes, dy automjetet kanë përfunduar jashtë rruge, por fatmirësisht nuk pati pasoja në njerëz. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për shkaqet e aksidentit.

J.SH./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është rimëkëmbur ekonomia juaj familjare pas vështirësive të hasura gjatë pandemisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

‘Na kanë kërcënuar me armë’ përplasje mes banorëve të Bënçes dhe punonjësve të fabrikës së asfaltit në Tepelenë, dhunohet edhe aktivisti Auron Tare