Aksident në Vorë, makina kthehet përmbys në mes të rrugës (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vorë, në aksin rrugor Durrës-Tiranë.

Në pamjet e siguruara nga Report Tv duket që një makinë është kthyer përmbys, ndërsa mësohet se nuk ka të lënduar.

Ende nuk dihen detaje se si ka ndodhur aksidenti dhe sa automjete janë përfshirë.

A.M./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën

Pele në gjendje të rëndë shëndetësore? Vajza e legjendës tregon të vërtetën