Aksidenti në Shkodër, 27-vjeçarja në gjendje të rëndë për jetën! U desh tre orë ta nxirrnin nga makina

Aksidenti në Shkodër, 27-vjeçarja në gjendje të rëndë për jetën! U desh tre orë ta nxirrnin nga makina

1701626239_shkoderaksident.jpg

Ersa Gucia 27-vjeçe ka mbetur e plagosur rëndë nga një aksident që ndodhi në orët e pasdites sot në Shkodër në fshatin Zeus.

E reja e cila ishte në timon, është në gjendje të rëndë për jetën në spitalin e Shkodrës dhe ka nevojë emergjente për gjak.

27-vjeçarja u nxor pas disa orësh përpjekje nga ekipet zjarrfikëse për shkak se makina ishte dëmtuar krejtësisht.


Lajmi kryesor:

Shkodër/ Makina përplaset me shtyllën elektrike, plagoset rëndë 27-vjeçarja, u desh tre orë ta nxirrnin nga mjeti! Të lënduara edhe 2 vajza të tjera (VIDEO)


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Ligji për bastet sportive, PD: Klientelist, do të krijojë problematika

Ligji për bastet sportive, PD: Klientelist, do të krijojë problematika