Aksidenti në Tiranë, foshnja tre muajshe del nga spitali, prindërit në gjendje të qëndrueshme shëndetësore

Aksidenti në Tiranë, foshnja tre muajshe del nga spitali, prindërit në gjendje të qëndrueshme shëndetësore

1652030442_Sequence03.00210212.Still019.jpg

Gjendja shëndetësore e bashkëshortëve Vilma e Arjan Konomi paraqitet e qëndrushme, ndërsa kanë dal tashmë nga trajtimi intensiv, mëson Report Tv. Çifti janë zhvendosur në pavion dhe po trajtohen për politraumë. Kanë dëmtime të shumta në pjesë të ndryshme të trupit. Kurse fëmija i tyre tre muajsh ka dalë nga spitali në mëngjes dhe është marrë nga familjarët, pasi nuk ka pasur dëmtime.


Lajmi kryesor:

I droguar me vajzën e vogël në makinë, veprimet e Sulejmanit pas aksidentit: Mori të bijën dhe u fut mes rrugicave, një i afërm i çoi në spital! Gjobitet me 105 mijë lekë, i hiqet patenta për 2 vite


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Ministria Palestineze e Shëndetësisë:  Më shumë se 100 të vdekur në Gaza pas armëpushimit

Ministria Palestineze e Shëndetësisë: Më shumë se 100 të vdekur në Gaza pas armëpushimit