Aksidentohet me frezë duke punuar tokën, vdes 62-vjeçari në Fier

Aksidentohet me frezë duke punuar tokën, vdes 62-vjeçari në Fier

Një 62-vjeçar ka humbur jetën në Fratar të Fierit pasi është aksidentuar gjatë punimit të tokës me frezë.

Viktima Rushit Brahimaj, është dëmtuar në pjesë të trupit dhe në gjymtyrë duke i shkaktuar plagë dhe gjakderdhje.

Edhe pse është dërguar menjëherë në spital, 62-vjecari nuk ka mundur të ju  shpëtojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë.

G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Plagosi me armë zjarri 60 vjeçaren, policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin e ngjarjes në Lushnjë (EMRI)

Plagosi me armë zjarri 60 vjeçaren, policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin e ngjarjes në Lushnjë (EMRI)