Aksidentohet prezantuesja e njohur, publikon video me qafore

Aksidentohet prezantuesja e njohur, publikon video me qafore

Barbara D’Urso

Prezantuesja e njohur e Canale 5, Barbara D’Urso ka pësuar një aksident, ku është lënduar në pjesën e qafës. Ajo ka sqaruar gjendjen në të cilën ndodhet dhe se si ndodhi aksidenti.

Prezantuesja ka publikuar një video në instagram me qafore ku shprehet:  “Unë ju kam fshehur diçka, pasi një javë më parë rrëshkita dhe rashë në tokë dhe copa kristali më hynë në kokë. Pasojat ishin të ndryshme dhe në njërin krah nuk ndjeja për ca kohë”.

Barbara D’Urso

Por ajo i ka qetësuar fansat se të hënën duhet të kthehet live me “Pomeriggio Cinque”.

Barbara D’Urso

Ajo shkruan krahas videos: "Unë jam këtu, kam preferuar të mos e tregoj, por në këtë situatë të vërtetën e di vetëm unë."

Barbara D’Urso

1/3
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Situatë e tensionuar në veri të Kosovës, a duhet të tërhiqet qeveria Kurti?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Sa real është rikthimi i Lulzim Bashës?

Ylli Pata: Sa real është rikthimi i Lulzim Bashës?