Aksidentoi familjen me makinën luksoze, 39-vjeçari ishte gjobitur 8 herë nga policia për shkelje të qarkullimit! 3 javë me parë u shoqërua trafik droge! VIDEO nga momenti arrestimit

Policia e Tiranës thotë se Ajas Sulejmani, i cili përplasi në vijta e bardha prindërit dhe foshnjën e tyre tre muajshe, është gjobitur 8 herë nga policia për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor. Po ashtu tre javë më par është shoqëruar nga policia për verfikim në fushën e trafikut të drogës, por që më pas është proceduar për shkeljen e dispozitave të Kodit Rrugor.

'Drejtuesi i automjetit me targa të huaja, shtetasi me iniciale A. S., 39 vjeç, i dyshuar si autori që shkaktoi aksidentin me këmbësorët, në Rrugën e Kavajës, është ndëshkuar 8 herë nga efektivet e Komisariatit Rajonal të Policisë Rrugore Tiranë, nga të cilat disa herë për shkelje të sinjalizimit rrugor, shkelje semafori dhe mospërdorim të rripit të sigurimit.

Gjithashtu, ky shtetas është ndëshkuar disa herë, me bllokues gomash, për shkak të parkimeve në shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor në rrugët e kryeqytetit.

Po ky shtetas  është shoqërur tre javë më parë në ambientet e Komisariatit Rajonal të Policisë Rrugore Tiranë, po me këtë automjet, për verifikim nga strukturat e Trafiqeve të Paligjshme në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, dhe pasi është verifikuar, është proceduar për shkeljen e dispozitave të Kodit Rrugor.

Grupi hetimor vijon punën për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.'- njofton policia.


Lajmi kryesor:

Tiranë/ Po kalonin vizat e bardha, 39-vjeçari i droguar me ‘G-Class’ futet me të kuqe, përplas çiftin me foshnjën në karrocë! Arrestohet shoferi në një spital privat! VIDEO e aksidentit të rëndë


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Kronikë e ndryshimeve të mëdha, e qortimeve dhe vlerësimeve rapsodike

Kronikë e ndryshimeve të mëdha, e qortimeve dhe vlerësimeve rapsodike