POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Aksion blic në Vlorë, zbulohet drogë dhe armë, shoqërohet një person (VIDEO-FOTO)

Pamjet nga zona ku po zhvillohet operacioni ne Vlore

VLORE-Policia e qytetit bregdetar zhvilloi mëngjesin e sotëm një aksion në lagjen Partizani pranë spitalit. Nga të dhënat e para të Report Tv mësohet se gjatë kontrollit të banesave është gjetur armë dhe drogë, ndërsa një person është shoqëruar. 

Zona ku po zhvillohet operacioni ne Vlore

d.ba.
Komento

Komente

  • Aksioni=: 14/09/2018 15:39

    Nje pike uje ne shkretetiren e krimit

    Përgjigju
    • Mirditor: 14/09/2018 16:04

      TË DUKET E KOLLAJSHME PUNA E TJETRIT, NË QOFT SE NJERZIT JAN TE GJITH HORRA QA DO BËJA POLICIA,PROKORORIA,GJYKATA MA TPARA SHQIPTARET JAN GATI TE GJITH TE KRIMINALIZUAR I MADH E I VOGEL.