Aksident i rëndë në Tiranë, shoferi humb kontrollin dhe përplaset me një tjetër mjet, ndërron jetë 35-vjeçari! Makina bëhet ‘copash’ (VIDEO)

Aksident i rëndë në Tiranë, shoferi humb kontrollin dhe përplaset me një tjetër mjet, ndërron jetë 35-vjeçari! Makina bëhet ‘copash’ (VIDEO)

Foto nga vendngjarja

TIRANË- Një aksident shumë i rëndë është raportuar pak minuta më parë në zonën e njohur si ‘Rruga e Treshit’ në Tiranë. Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën, pasi një prej shoferëve ka humbur kontrollin e makinës. Për pasojë janë plagosur dy shoferët dhe ka vdekur 35-vjeçari Avni Gjuni, i cili ishte pasagjer në një prej makinave. Burime bëjnë me dije se Egzon Murataj ishte në makinë me viktimën dhe ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga, më pas ka cekur mjetin tjetër. 

Dy drejtuesit e dy mjeteve ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë siç shihet edhe nga fotoja e siguruar nga gazetari i Report Tv, Sokol Dema përplasja ka qenë shumë e fortë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

G.MO/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Luizi me strategji pas daljes së Kiarës: Po bëja sikur po flija! Ja çfarë dëgjoi fshehurazi nga biseda e Oltës dhe Qetësorit

Luizi me strategji pas daljes së Kiarës: Po bëja sikur po flija! Ja çfarë dëgjoi fshehurazi nga biseda e Oltës dhe Qetësorit