Aktori i njohur bëhet baba për herë të tretë

Rayan me familjen

Blake Lively and Ryan Reynolds janë bërë prindër për herë të tretë.

31-vjeçarja dhe aktori i njohur  janë prindër të dy vajzave James 4 vjeç dhe Inez 2 vjeç.

 Sipas "People", ata gjithmonë kanë dashur të kenë një familje të madhe dhe këtë po e bëjnë realitet.

Rayan është shprehur se po të mundte do të bënin 30 fëmijë në të ardhmen.

Ata nuk e kanë publikuar akoma gjininë e bebit,  por është nënkuptuar që mund të jetë vajzë pasi ai është shprehur:"Të kisha vajzë ishte një ëndërr për mua.  Nëse do të kisha nëntë vajza, do të isha prapë i emocionuar. Ashtu do të isha vërtet”.

Si çdo aktor edhe ai udhëton nëpër sheshxhirimet e filmave por familjen e mban gjithmonë të bashkuar.

"Fëmijët qëndrojnë me ne dhe familja qëndron së bashku, nëse jemi në Spanjë, Utah ose New York, për sa kohë jemi bashkë, ne jemi në shtëpi", shtoi aktori 42-vjeçar.

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Korçë/ Zjarr në fshatin Vithkuq, rrezikohet Manastiri i Shën Pjetrit, Monument Kulture