Aktorja e famshme kalon me fustan nusërie në tapetin e kuq në Venencia (FOTO)

Aktorja e famshme e Hollywood nuk ka harruar të surprizojë në tapetin e kuq. Bëhet fjalë për Penelope Cruz e cila është shfaqur në festivalin e 76 në Venecia me një fustan nusërie. Në median e huaj parakalimii saj u cilësua sikur ‘ po kalonte para altarit të martesës’.  Fustani i saj i bardhë me tyl dhe i dekoruar me kristale ishte mbi të gjitha fantastik. 

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria do vijojë të mbyllet në orën 20:00/ A ju duket i drejtë vendimi i ekspertëve për të mos ndryshuar masat anti-COVID?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Basha takim me sipërmarrësit në Durrës: Energjia në Shqipëri, në kolaps nga korrupsioni dhe monopolet