Aktorja feston ditëlindjen, bashkëshorti e lë pa fjalë me surprizën e papritur (Foto)

Aktorja feston ditëlindjen, bashkëshorti e lë pa fjalë me surprizën e papritur (Foto)

Rudina Dembacaj dhe bashkëshorti i saj

Rudina Dembacaj është një nga aktoret më të njohura të humorit shqiotar, por gjtihashtu edhe moderatore tashmë. Dembacaj ka festuar sot 31-vjetorin e lindjes së saj dhe është arratisur me mikeshat në Spanjë. Këtë rradhë ka vendosur ta festojë larg familjes.

Mirëpo edhe pse larg, bshkëshorti i aktores, Aleski nuk ka harruar ta surprizojë. Ai i ka dërguar një buqetë me trëndafila të kuq në dhomën e hotelit me një kartolinë në të.

Rudina është emicionuar aq shumë saqë i ka fotografuar trëndafilat për t’i ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

(Foto e postuar nga aktorja)

“Aleksi im, më surprizon gjithmonë,”- shkruan aktorja krahas postimit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Borrell njofton ministrat e BE-së për rezultatet e takimit të Ohrit për dialogun Kosovë-Serbi

Borrell njofton ministrat e BE-së për rezultatet e takimit të Ohrit për dialogun Kosovë-Serbi