Akuza për korrupsion/ Avokati: S'kam marrë asnjë qindarkë! Jam 68-vjeç, s'gënjej! Djali i ka lënë lekët në bixhoz

Akuza për korrupsion/ Avokati: S'kam marrë asnjë qindarkë! Jam 68-vjeç, s'gënjej! Djali i ka lënë lekët në bixhoz

Skënder Demiraj i shoqëruar nga policia

Report Tv ka zbardhur dëshminë e avokatit, Skënder Demiraj i cili akuzohet se ndërhyrë te gjyqtarja për ndryshimin e masës së sigurisë së klientit të tij.  Mësohet se ai mohuar të ketë marrë lekë, duke hedhur akuza ndaj Nejton Bali, vëllait të të burgosurit.

"Nëse do ishin paguar lekë, do kalonin përmes meje. Jam 68 vjeç, nuk gënjej, nuk kam marrë asnjë qindarkë. Mendoj se Nejton Bali ka gënjyer mamanë për t'i marrë lekët dhe i ka lënë në bixhoz", ka thënë ai.


Lajmi kryesor:

6 mijë € për të liruar të burgosurin/ Tensione në GJKKO, gjyqtarja: Kam 1 vit që pres arrestimin! E stisur se s'njoha Valbona Sakon në krye të Bashkisë Durrës!


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në Kukës, voton kandidati i Bashkë Fitojmë

Zgjedhjet në Kukës, voton kandidati i Bashkë Fitojmë