Akuzat për krime lufte/ Veseli në Hagë: Deklarohem me bindje të plotë se jam tërësisht i pafajshëm (VIDEO)

Ish- kryeparlamentari, Kadri Veseli tha se është i pafajshëm për të 10 akuzat që rëndojnë ndaj tij.

"I dëgjova akuzat, më lejoni të deklarohem me bindje të plotë se jam tërësisht i pafajshëm në të gjitha pikat e aktakuzës", tha Veseli.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Pas Thaçit dhe Krasniqit, Veseli në Hagë: Them me bindje të plotë se jam i pafajshëm! Qytetarët të mos mërziten me Hagën, po bëjnë detyrën që u kemi kërkuar ne (Mesazhi i plotë)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të zbuluar politikanët bashkëpunëtorë të ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq

Ish bashkëshorti nxjerr videot kur Britney Spears i bërtet dy djemve: Nuk mund të rri duarkryq