Akuzat se u shiste fëmijët 2 motrave që vrau! Prokuroria regjistron procedim penal edhe për trafikim fëmijësh ndaj Përparim Ademit

Akuzat se u shiste fëmijët 2 motrave që vrau! Prokuroria regjistron procedim penal edhe për trafikim fëmijësh ndaj Përparim Ademit

Kristina Bardhi, Përparim Ademi dhe Zhaneta Metani

1609836789_1609585623perparimademi.jpg

Pas akuzës për vrasje të dyfishtë dhe armëmbajtje pa leje për vrasjen e 31 dhjetorit të kaluar, të dy motrave, Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi, ndaj Përparim Ademit, Prokuroria e Tiranës regjistron procedim penal edhe për trafikim fëmijësh.

Ky procedim penal është regjistruar pas deklaratave publike të vëllait tëviktimave Bashkim Metani dhe dëshmive të raportuara nga Report Tv nga të afërm të motrave, të cilët kanë hedhur akuza të forta ndaj vrasësit Përparim Ademi se i ka përdorur ato për prostitucion në Selanik si dhe se u ka shitur fëmijët.

Metani do të pyetet si person që ka dijeni për ngjarjen dhe pretendimet e tij se motrat lindnin fëmijë e me pas Ademi i shiste ne Greqi, në qytetin e Selanikut. 


Lajmi kryesor:

'Ka shitur 10 fëmijë që i kishte me to'/Alarm edhe në mediat greke: Vrasja që 'zbuloi' tregtinë e foshnjave në Selanik! Përparim Ademi nën akuzë dhe për trafik


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Euro 24/ ‘Për pak sa s’më ndaloi zemra kur u bë goli’ tifozët shqiptarë flasin për Report tv pas ndeshjes me Italinë: S’kemi pse dorëzohemi

Euro 24/ ‘Për pak sa s’më ndaloi zemra kur u bë goli’ tifozët shqiptarë flasin për Report tv pas ndeshjes me Italinë: S’kemi pse dorëzohemi