Alban Ramosaj pranon se është në një lidhje me një vajzë

Alban Ramosaj

Këngëtari Alban Ramosaj ka treguar detaje nga jeta e tij profesionale dhe personale.

Mbrëmjen e kaluar ai ishte i ftuar në emisionin  “Why Not”, ku për herë të parë  ka pranuar se është në  një lidhje dhe nëse gjërat do të ecin mirë ai do të zbulojë vajzën.

Jam në një periudhë shumë pozitive të jetës sime. Dhe nga këngët mund ta kuptoni. Nëse evulon në diçka më serioze, me besoni që do e merrni vesh. Thjesht me lejoni ta shijoj edhe pak privatësisht”, është shprehur këngëtari lidhur me pyetjen për statusin e tij aktual.

Kujtojmë se pak ditë më parë këngëtari deklaroi se këngën e re e ka dedikim për dike dhe thuhet se vajza  është modelja Niki Deliorgji.

Me anë të një komenti Albani e quajti atë, "gruja jem", megjithatë ende nuk është konfirmuar vajza me të cilën është në një lidhje Albani.

Postimi i Albanit

  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

A u rritën PS e PD në kurriz të LSI-së?