Alban Skënderaj poston foton e veçantë... 3 arsye për të jetuar

Alban Skënderaj me Miriam Canin

 Një ndër çiftet më të dashura për publikun, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj pritet të bëhen prindër të një tjetër fëmije që do të vijë në jetë, gjinia e të cilit mbetet një surprizë për publikun.

Miriam Cani ka qëndruar e rezervuar gjithë këto muaj, për shkak të shtatzënisë së saj të dytë dhe nuk ka dashur të ndajë me fansat momentet gjatë pritjes së fëmijës.

“3 arsye për të jetuar”, shkruan Alban Skënderaj në postimin e tij në rrjetin social.

Me një fustan të bardhë nën gju, Miriam Cani shfaqet e përqafuar me vajzën Ameli. Çifti bënë me dije pritjen e fëmijës gjatë një koncerti që Alban Skënderaj mbajti në Prishtinë.

Postimi i Alban Skënderaj

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    S'ka marrëveshje për reformën, a duhet të ketë qeveri tranzitore përpara zgjedhjeve parlamentare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Vota e emigrantëve në 2021, Damian Gjiknuri për TemA: Ja si do të zgjidhet