Albërie Hadërgjonaj ‘nuk di të plaket’, shfaqet në formë të shkëlqyer ( FOTO)

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj

Albërie Hadërgjonaj e shohim gjithmonë të freskët, rinore sa duket se vitet për të nuk ecin. Ajo i përshtatet gjithmonë trendeve të reja, duke ardhur me risi pranë publikut.

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj

Të paktën, kështu duket në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram”.

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj

Ndryshe, Albëria në këto imazhe kishte treguar se ndodhej në qytetin e Gjakovës.

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Greqia shtyn masat anti-COVID për shqiptarët deri më 7 shkurt! Pavarësisht vaksinimit, duhet test negativ dhe plotësimi i formularit elektronik