Albi Nako më pranë Albës... lajm që nuk pritej (VIDEO)

Alba dhe Albi

Albi Nako dhe Alba Hoxha janë parë në shumë raste bashkë dhe në media flitet se ata janë të lidhur edhe pse nuk është konfirmuar asgjë nga çifti.

Albi ka publikuar një video me anë të së cilës bën me dije se Alba do të japë mësim në “Albi Nako Dance Academy" dhe do të nisë më 1 tetor.

 “Alba Hoxha tashmë pjesë e Albi Nako Dance Academy vjen si pedagoge në 3 disiplina si – balet modern, street jazz dhe dance konteporan për çdo grup moshë.  Çdo investim i duhur kthehet në kohën më të bukur. Starton në 1 tetor, the best dancer Alba Hoxha”, ka shkruar ai.

Edhe Alba ka bërë publik lajmin në profilin e saj, ku ka ftuar të gjithë personat që janë të interesuar të mësojnë disiplina të ndryshme kërcimi.

E.D./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shkollat mbyllur nga koronavirusi/ A po funksionon mësimi online?

Komento