Alfio i dedikon tatuazhin e rradhës fëmijës që do të vijë në jetë (FOTO)

Alfio i dedikon tatuazhin e rradhës fëmijës që do të vijë në jetë (FOTO)

Fatma dhe Alfio

Moderatorja Fatma Methasani dhe kuzhinieri i njohur Alfio Rrotani kanë lajmëruar para ca kohësh që do të bëhen prindër për herë të parë.

Në trupin e Alfios ka shumë tatuazhe, por së fundmi ai po bën atë më specialin që i kushtohet fëmijës që do të vijë në jetë.

Ai ka postuar një foto duke bërë tatuazhin dhe shkruan: ““Janë disa momente të bukura në jetë kur zemra të del nga vendi. Këto çaste unë dua t’i mbaj në lëkurë. Mezi po të pres”.

Tatuazhi paraqet një tollumbac me një zemër të vizatuar brenda dhe në fjongon që e lidh shkruhet baba.

Prindërit e ardhshëm kanë postuar foto bashkë edhe me barkun e rrumbullakosur të Fatmës, ku ajo duket shumë e ëmbël.

Gjininë e bebit deri tani kanë vendosur ta mbajnë të fshehtë.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Pikë e re për kontrollin e ushqimeve në Portin e Durrësit! Krifca inspektim me ministrin italian Lollobrigida: Do kalojnë 1.4 mln tonë produkte në vit

Pikë e re për kontrollin e ushqimeve në Portin e Durrësit! Krifca inspektim me ministrin italian Lollobrigida: Do kalojnë 1.4 mln tonë produkte në vit