Almeda Abazi nis karrierën si këngëtare, publikon klipin e parë (Video)

Almeda Abazi nis karrierën si këngëtare, publikon klipin e parë (Video)

Moderatorja Almeda Abazi

Almeda Abazi është një nga moderatoret më të pëlqyera shqiptare. Ajo është martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Saysman dhe së bashku kanë kaluar pushimet në një jaht privat.

Mirëpo mesa duket moderatorja ka nisur karrierën edhe si këngëtare. Almeda është shfaqur në rrjetet sociale, teksa ka postuar pamje nga xhirimet e kripit të ri të parë. Tolgahan e ka shoqëruar gjithashtu pasi edhe ai shihet pjesë e pamjeve. Kënga e saj e parë titullohet "Alabama".

 

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on Aug 11, 2018 at 3:23am PDT

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Kafsha: 11/08/2018 20:37

    Shum e punume

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit

Itali/ Shqiptarja ekzekutohet me plumb në kokë, në kërkim ish bashkëshorti! Videot e para nga vendi i krimit