VIDEO/ U ‘zhduk’ papritur nga skena! Ç’ndodhi me Endri Priftin, teksa performonte në Dhërmi

Një incident i ka ndodhur këngëtarit të njohur Endri Prifti, teksa performonte krah vëllait të tij Stefi dhe Aleksandër Gjokës, në skënën e një lokali në Dhërmi.

Vëllezërit nga Korça dhe Aleksandër Gjoka ishin të ftuar mbrëmjen e kaluar në një lokal në Dhërmi, ku një incident i papritur ‘zhduku’ nga skena Endri Prifti.

Këngëtari është rrëzuar pasi një pjesë e skenës është thyer.

Mësohet se ky incident nuk ka ndaluar performancën e tyre deri në mesnatë dhe se Endri nuk ka pësuar ndonjë lëndim pas incidentit

M.T/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

'Na kanë bërë krenar', Salianji vlerëson kombëtaren në 'Studio Live': E kemi fituar Europianin tonë, në Dortmund kishte vetëm flamuj shqiptarë

'Na kanë bërë krenar', Salianji vlerëson kombëtaren në 'Studio Live': E kemi fituar Europianin tonë, në Dortmund kishte vetëm flamuj shqiptarë