'Alo, Edi jam', qytetarja: Dua pampersa dhe qumësht për fëmijët

Rama: Ajo, Edi jam! Keni shkruar tek shqipëriaqëduam.al. Çfarë problemi që keni?
Qytetarja: Kam dy fëmijë të vegjël dhe vet dhe burrin e kam pa punë. Dua vetëm qumësht dhe pamperasa për fëmijët.
Rama: Do të ndihmojmë patjetër dhe do vijmë dhe tek ty. Mos dil nga shtëpia dhe bëj kujdes.


Lajmi kryesor:

Jeni në karantinë dhe keni një hall? Rama: Shkruani këtu dhe për 24 orë ju zgjidhim problemin (VIDEO)


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Deklarata e ambasadores Yuri Kim, a duhet ta pranojë Basha marrëveshjen për Reformën Zgjedhore?×

Lajmi i fundit

John

Denoncimi i PD, Baçi: Bashkia Fier, 50 milionë lekë vetëm me një tender ushqimesh për njerëzit në nevojë