Alvin Berisha dhe babai i tij i gëzohen bashkimit, vogëlushi bëhet edhe me Instagram (FOTO)

ITALI- Alvin Berisha, vogëlushi që u shpëtua rreth dy javë më parë, tashmë i është rikthyer jetës normale në Itali, bashkë më babain dhe motrat e tij.

Afrim Berisha, babi i Alvinit, ka vendosur që t’i hapë Instagram, ku ka publikuar disa foto të vogëlushit, për të cilin luftoi deri në fund, me forcën e një babai për ta pasur pranë vetes.

Tashmë, Alvin Berisha dhe babai i tij, do të kenë mundësi të qëndrojnë bashkë e për të fituar vitet e humbura, teksa vogëlushi ishte në kampin e tmerrit “Al Hol”.

Postim i Alvinit në Instagram

Postim i Alvinit në Instagram

 • Sondazhi i ditës:

  Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?

Komento

Komente

 • Tiku: 20/11/2019 12:25

  Instagram?? Ka ndopak grame tru prindi? Coje ne lodra, mal, det, te shijoje femijerine. Mos e rrisni (keq) para kohe.

  Përgjigju
 • Ardi: 20/11/2019 10:23

  Babai Alvinit qënka me keq nga mendja se Mamaja që i rrëmbeu djalin e iku me jaranin, po ci duhet këtij kafshës instagrami për fëmijën apo do që ta bëjë të pasur me klikime.. Rrace muti baba legen.

  Përgjigju
  • Erik: 20/11/2019 13:31

   Eshte pune e motrave mendoj, cne Afrimi me IG? Nuk shoh ndonje gje te keqe nese percjell mesazhin e ndryshimit te dy boteve, perveç faktit qe mund te jete i ekspozuar nga rreziku i egersirave te ISIS.×

Lajmi i fundit

John

COVID/ 28 ditë pa asnjë humbje jete, regjistrohen 25 raste të reja infeksioni në 24 orët e fundit në vend