Ambasada amerikane këshillon aplikuesit e lotarisë: Mos paguani!

Foto Ilustruese

TIRANË- Ambasada amerikane me anë të një postimi në Facebook ka dhënë një këshillë për të gjithë personat që aplikojnë për lotarinë amerikane.

Me një shënim, ambasada shkruan se nuk është e nevojshme që të paguajë dikë për të aplikuar pasi ai është një proces shumë i lehtë që mund të bëhet nga vetë aplikuesi.

Ju nuk keni nevojë të paguani dikë që t’ju kryejë regjistrimin për lotarinë. Ju jeni ekspert i vetes tuaj këtë vit! Plotësojeni vetë aplikimin për lotarinë është i thjeshtë!  Ju nuk paguani askënd nëse e plotësoni aplikimin vetë.

Ambasada Amerikane

Postimi i Ambasadës Amerikane në Facebook: 

  • Sondazhi i ditës:

    Konfirmohet rasti i parë Delta në Shqipëri, a duhet të ketë masa të shtuara?

Komento

Komente

  • lexues: 25/10/2018 12:37

    te gjithe e dime kete por nje numer i madh njerezish nuk plotesojne dot nje formular te thjeshte me dore e jo me te futen online e ta bejne ate....nese je injorant sigurisht qe duhet te paguash dike tjeter per kete...

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

E kritikuan pas denoncimit të zhurmave nga ndërtimet, reagon Braçe: Një përgjigje për të gjithë ata që më treguan karrigen dhe Erion Veliajn