Angela Martini: Martohesh me një grua shqiptare dhe përfiton një infermiere, pornostare...

Angela Martini

Prej kohësh flitet për një divorc të mundshëm mes modeles shqiptare Angela Martini dhe bashkëshortit të saj, milionerit Dragos Savulescu, që u dënua me pesë vite burg  pas disa problemeve  ligjore me shtetin rumun.

Modelja që hoqi dorë nga profesioni pas martesës me producentin rumun, deklaroi se ndiheshin më të dashuruar se kurrë në lidhje me marrëdhënjen e tyre.

 Martini jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është shumë  aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ka publikuar një shkrim lidhur me gratë shqiptare. “Martohesh me një grua shqiptare dhe përfiton një bashkëshorte, infermiere, pornostare, shefe kuzhine, përkrahëse të flaktë dhe investiguese private në të njëjtën kohë”, ka qenë ky shkrimi, të cilin modelja e ka aprovuar, duke shtuar: “Përveç pjesës së shefes së kuzhinës, pjesa tjetër është ok”.

Nga ky postim Angela zbuloi se është një bashkëshorte e përkushtuar, por nuk ia thotë shumë në gatim.

Postimi i Angelës

E.D./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të përdoret teknologjia në Zgjedhje?

Komento

Komente

 • Proka: 20/10/2019 12:40

  Ne rastin tuaj do thoja pornostare se sa infermiere. Sa dhembe nje postim ku me shume kane vlere gjerat materiale se sa familja shqiptare qe po humbim. Ky eshte realiteti i hidhur .

  Përgjigju
 • www.youngtribune.com: 20/10/2019 03:04

  Anxhela pa pyete pak babanë tend a e ka marre me te vertete pornostare gruan e tij ?

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Reshjet e shiut bllokojnë aksin rrugor Berat- Skrapar, shkëputen gurët nga mali