Angelina Jolie bashkë me stafin rrezikohen nga shpërthimi i një bombe të Luftës së Dytë Botërore

Angelina Jolie

Angelina Jolie bashkë me stafin e xhirimit të filmit janë evakuar pas një alarmi për bombë.

Ata ndodheshin në shesh xhirim kur është raportuar se një bombë ishte gjetur shumë pranë tyre.

Bashkë me aktoren e njohur ishte edhe kolegu i saj Richard Madden.

Ata dhe i gjithë stafi i "The Eternals" janë evakuar, në mënyrë që ekspertët të asgjësonin bombën e cila mendohet se kishte mbetur aty që nga Lufta e Dytë Botërore.

 “Ishte e tmerrshme! Bomba kishte aty prej dekadash, por kush e di çfarë do kishte ndodhur nëse do ngacmohej”, është shprehur një burim për “The Sun”.

Ekspertët mbërritën në vendngjarje dhe e asgjësuan bombën.

Stafi i filmit

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë ndryshime në qeveri?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Durrës/ Zjarri 'përpin' tre banesa! 3 makina zjarrfikëse në 'luftë' me flakët...s'raportohet për të lënduar