POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Angelina Jolie i hap sërish ‘luftë’ Brad Pitt, merr masa të forta për fëmijët

Angeline Jolie, Brad Pitt dhe fëmijët e tyre

Edhe pse kanë kaluar tashmë dy vite që nga divorci i tyre, dy aktorët e njohur ndërkombëtarë vazhdojnë të jenë në qendër të vëmednjes së mediave për shkak të ‘luftës’ që kanë për fëmijët.

Së fundmi dyshja u duk sikur vendosi paqe pasi Angelina lejoi që fëmijët të takonin babanë e tyre, por gjithçka ka ndryshuar sërish. Sipas “E!News” aktorja i ka lejuar 2 vajzat e saj qw tw dalin për të bërë blerje të ndryshme me babain e tyre por me një kusht.

Jolie ka punësuar një truprojë që të ruajë vajzat e saj edhe kur janë me të atin. Kjo gjë e ka mërzitur Brad por Angelina nuk tërhiqet nga masat e saj.

fl.mi.
Komento