Angelina Jolie rrëfen se Brad Pitt i ka ushtrur presion për t'u martuar

Angelina Jolie rrëfen se Brad Pitt i ka ushtrur presion për t'u martuar

Angelina dhe Brad

Divorci i  Angelina Jolie dhe Brad Pitt vijon të komentohet në media edhe pse ka kaluar mjaft kohë.

E ftuar në  "Us Weekly", aktorja ka thëenë që nuk ka plane të martohet më.

Ajo po shijon të qenurit vetëm dhe ka rrëfyer se as me Brad Pitt nuk ka dashur të martohet, por kjo ka ardhur pasi ai i ushtroi presion.

Jolie dhe Pitt u martuan në Francë në vitin 2014 pas shumë viteve lidhje së bashku dhe kanë 6 fëmijë, 18-vjeçarin Maddox, 15-vjeçarin Pax, 14-vjeçaren Zahara, 13-vjeçaren Shiloh si dhe binjakët 11-vjeçar Know dhe Vivienne.

Ata u ndanë pas 2 vitesh martesë.

44-vjeçarja pak ditë më parë mori pjesë në premierën e filmit ‘Maleficent: Mistress of Evil’, ku është aktore protagoniste.

Kujtojmë që Pitt ka rrëfyer se është më mirë që jetojnë të ndarë.

Për të fëmijët vijnë të parët dhe më pas çdogjë tjetër.

/B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

U arrestua 9 ditë më parë si autor i një atentati në Don Bosko, vdes në burgun e Fushë-Krujës Andrea Bregasi! 33-vjeçari pësoi arrest kardiak

U arrestua 9 ditë më parë si autor i një atentati në Don Bosko, vdes në burgun e Fushë-Krujës Andrea Bregasi! 33-vjeçari pësoi arrest kardiak