Ankesa e PD për fletën e votimit të 25 prillit, Kolegji Zgjedhor tërhiqet për të marrë vendim

Pas diskutimeve Kolegji Zgjedhor është tërhequr për vendim për fletën e votimit të 25 prillit lidhur me padinë e PD.


Lajmi kryesor:

Fleta e votimit në 25 prill do të jetë me numra, jo me emra! Kolegji Zgjedhor rrëzon PD, Kaso: Truk nga Rama për të fshehur kandidatët, por s’i shpëton dot humbjes


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Parakalimi i gabuar shkakton aksident në Berat, fatmirësisht pa të lënduar