Anxhela Martini, reklamon trupin si imazh perfekt për bikini

Anxhela Martini, reklamon trupin si imazh perfekt për bikini
Reklama e bikinit padyshim është mjaft i vështirë, por për Anxhela Martini nuk është aspak kështu. Modelja shqiptare është konsideruar nga mediat zviceriane si trupi ideal për të reklamuar veshjet e brendshme, e sidomos bikinit. Për këtë arsye bukuroshja shqiptare është zgjedhur për të prezantuar një fushatë publicitare e cila ka si sllogan “Je në Mami apo Saint Tropez: kudo qofshi ju mund të veshni bikini”. E sigurt për imazhin e zgjedhur, kompania mendon se linjat modeles shqiptare janë ato që simbolizojnë çdo femër që do bikini. Më në fund, Anxhela ka bërë lëvizjen e duhur përsa i takon projekteve të modës, duke evituar skandalet dhe thathethemet. Po cilat janë këshillat e Anxhela Martinit për të pasur një trup të bukur. “Të hash rregullisht çokollatë të zezë dhe të kërcesh me litar para pasqyrës

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

FOTOLAJM/ ‘Arrestohet’ Donald Trump, pamjet e montuara nga inteligjenca artificiale për ish presidentin e SHBA-ve bëjnë xhiron e rrjetit

FOTOLAJM/ ‘Arrestohet’ Donald Trump, pamjet e montuara nga inteligjenca artificiale për ish presidentin e SHBA-ve bëjnë xhiron e rrjetit