Arbana Osmani ndahet nga bashkëshorti, martesa 16-vjeçare drejt fundit

Moderatorja Arbana Osmani dhe partneri i saj Ardit Kero

Arbana Osmani është e martuar prej 16 vitesh e partnerin e saj Ardit Keron, i cili është me profesion financier, por mesa duket kësaj martese po i vjen fundi. Moderatorja shqiptare ka qenë gjithmonë e rezervuar në lidhje me partnerin e saj, madje edhe fotot që ka me të janë shumë të pakta.

Burime për icontyle.al, shprehen se dyshja po shkojnë drejt ndarjes dhe madje Arbana për momentin po jeton vetëm e të birin Jonin.

Për më tepër, nëse e keni vënë re, moderatorja nuk e mban më unazën në dorën e saj të majtë, ku ja shikonim gjithmonë. Tashmë gishti i saj i unazës është bosh. Megjithatë vetë Osmani s’ka konfirmuar asgjë.

Arbana dhe djali i saj Joni

fl.mi./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Nëse do t’ju jepej mundësia të jetonit në një vend tjetër, a do të largoheshit nga Shqipëria?

Komento

Komente

 • Er mela: 13/01/2019 22:46

  Je yll shko para qente le te lehinn

  Përgjigju
  • Asdrea dedaj: 16/03/2019 22:15

   Je e mrekullueshme

 • Aiqeteqi: 13/01/2019 20:33

  Po kurvat kur i genjen mendja nuk i del nja k... po duan shum Rrocka.

  Përgjigju
 • Hinglateri: 13/01/2019 15:57

  Kujt i plasi

  Përgjigju
  • eh...: 13/01/2019 21:42

   normal asnjerit, as mua×

Lajmi i fundit

John

'Babai' dhe 'fëmijët e gjetur' në PD